-516 zł
Open uri20151124 32385 113n73q?1448390987
Telewizor 4K UHD Samsung
UE55JU6800
Regularna cena
4 740 zł
Tutaj już za
4 224 zł
stopień realizacji
100% Complete
25%
50%
75%
People eea7cb0e9ec1e7a2229ac95389f10d931b823d6adcaec2e40da94e726188b812 4/4 kupujących
Clock b23f11f49d7b902869802b4b4f62cf2f828bf6e81a64c7dcad553d0244af7d1d zrealizowany
Koszt dostawy: 0 zł
Producent: Samsung
Model: UE55JU6800

Opis i dane produktu SAMSUNG UE55JU6800.

Wybrane cechy i funkcje

Poznaj JU6800 UHD z technologią Nano Crystal

Panel Nano Crystal | Pierwszy płaski telewizor z innowacyjną technologią nanokryształów

Telewizor JU6800 jest pierwszym telewizorem z płaskim ekranem, gdzie zastosowano technologię nanokryształów (panel Nano Crystal). To rewolucyjne rozwiązanie występowało dotychczas wyłącznie w modelach SUHD. JU6800 przyciąga uwagę niezwykłą przejrzystością obrazu, krystaliczną jasnością i szeroką paletą barw. Zobacz świat na nowo, w olśniewających kolorach, na płaskim ekranie.
Technologia nanokryształów | 20% więcej kolorów

Przełomowa technologia nanokryształów zapewnia intensywne, niezwykle precyzyjnie odwzorowane kolory, w efekcie czego telewizor odwzorowuje o 20% szerszą paletę barw*. Dzięki nanokryształom, zwiększona paleta odcieni kolorów wydobywa najpiękniejszą głębię, a obraz charakteryzujeniesamowita ostrość, roztaczając przed Tobą widok do złudzenia przypominający rzeczywistość.

*20% więcej kolorów niż we wszystkich telewizorach Samsung UHD z roku 2014 (seria HU)
30% jaśniejszy obraz 

Telewizor JU6800 z warstwą nanokryształów w panelu oferuje o 30% jaśniejszy obraz*, co w połączeniu z równomiernym podświetleniem LED pozwoli w pełni docenić każdą scenę filmu czy serialu.

*W porównaniu do telewizorów Samsung UHD serii 6 z roku 2014 (seria HU6)
Szeroka paleta odcieni 

Zobacz barwy w ich najbardziej naturalnych tonacjach. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru niż w telewizorach Full HD, otrzymujesz szeroką gamę kolorystyczną z najczystszymi i zarazem głębokimi tonami.

Rozdzielczość 4K | Czterokrotnie więcej detali od Full HD

Rozdzielczość Ultra HD to możliwość ujrzenia nawet najdrobniejszych szczegółów niewiarygodnie czystego obrazu. Twój telewizor Samsung UHD zapewnia rozdzielczość czterokrotnie większą niż Full HD. Ciesz się obrazem stawiającym na przejrzystość i szczegółowość, jakiej do tej pory nie widziałeś.

Auto Motion Plus | Ostry obraz w dynamicznych scenach

Technologia Samsung Auto Motion Plus umożliwia bardziej płynne odtwarzanie szybkich animacji i efektów specjalnych w filmach. Ruch na ekranie wydaje się ostrzejszy, bardziej precyzyjny i czysty. Obraz w dynamicznych scenach płynnie prowadzi Twój wzrok, bez chwili zawahania.

Dwa tunery | Dwa programy z dwóch źródeł

Dzięki wbudowaniu dwóch tunerów - naziemnego i satelitarnego - możliwe jest oglądanie programów z dwóch różnych źródeł. Oznacza to możliwośćkorzystania zarówno z uroków telewizji satelitarnej jak i naziemnej, bez konieczności rozważania zakupu dwóch osobnych dekoderów.* Telewizor z wbudowanym tunerem daje wygodę korzystania z jednego urządzenia, zamiast uruchamiania kilku.

* Konieczne są antena (naziemna), ewentualnie dostęp do telewizji kablowej oraz dysk telewizji satelitarnej.
UHD Dimming | Optymalny poziom czerni i bieli, doskonale widoczne detale

Technologia UHD Dimming dzieli ekran na sekcje - dwa razy więcej niż w przypadku Micro Dimming Pro - a następnie kalkuluje precyzyjny dobór czerni i bieli, barwę i ostrość detali tak, aby całość pozostawała doskonale widoczna.
Contrast Enhancer | Niezwykła głębia płaskiego ekranu

Twój telewizor automatycznie ustawia różne poziomy kontrastu dla poszczególnych planów obrazu, tworząc efekt przypominający trójwymiar, niespotykany dotąd w płaskich telewizorach. Szerokie ujęcia majestatycznych krajobrazów będą zapierać dech w piersiach.
UHD Upscaling | Skalowanie do rozdzielczości UHD nadaje obrazom o niższej rozdzielczości niezwykłą ostrość

Innowacyjna technologia Samsung UHD Upscaling poprawia jakość obrazu bez względu na to, czy jest to Full HD, HD czy nawet SD. Podnosi jakość i skaluje treści o niższej rozdzielczości, a następnie wyświetla je w jakości zbliżonej do Ultra HD 4K.*

*Rezultaty funkcji zależą od rozdzielczości obrazu źródłowego.
Digital Clean View | Redukcja szumów

Algorytm likwiduje zakłócenia cyfrowe i analogowe wyświetlane na ekranie.
Ultra Clear Panel | Krystalicznie przejrzysty ekran

Technologia Ultra Clear Panel redukuje odbijanie się światła otoczenia na ekranie, utrzymując wysoki poziom widoczności, żywość kolorów i doskonały kontrast, nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.

Tryby ekranu | Łatwo dopasuj ustawienia obrazu do tego, co oglądasz

W łatwy sposób można dostosować obraz do oglądanego programu, na przykład:
  • trybie filmowym - zwiększając wyrazistość, gdy otoczenie jest jasno oświetlone, lub przyciemniając ekran w ciemnym pomieszczeniu, by ograniczyć olśnienie i zmęczenie oczu.
  • Przechodząc do panelu gier możesz wyostrzyć obraz, zwiększając jego dynamikę.
  • trybie sportowym dobierzesz optymalne ustawienia obrazu oraz dźwięku, automatycznie zwiększając podświetlenie, kontrast, a także nasycenie kolorów.
Znakomita jakość obrazu 

Picture Quality Index to wartość stosowana przez firmę Samsung do określenia jakości obrazu, która uwzględnia detale, rodzaj ekranu, kolor, jasność, czerń, ruch. PQI 1400 to znakomita jakość obrazu.
Wysoka efektywność energetyczna

Technologie zastosowane w telewizorach Samsung pozwalają uzyskać bardzo niskie zużycie prądu, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Dodatkowo czujnik Eco dostosowuje jasność ekranu do oświetlenia pomieszczenia, a auto wyłączenie wyłącza telewizor po określonym czasie braku aktywności.

Czysty dźwięk

Najwyższa jakość HD Audio 

HD Audio w telewizorach Samsung dostarcza czysty dźwięk najwyższej jakości z efektem otoczenia brzmieniem. Odpowiednie ulokowanie wbudowanych głośników dopełnia wrażenia przestrzenności, wypełniając całe pomieszczenie
DTS Premium Sound 5.1™ z Virtual Sound oraz Digital Dolby Plus 

Krystaliczna czystość dźwięku, wolny od fluktuacji i zniekształceń szeroki zakres, od głębokich basów, poprzez naturalnie brzmiące tony średnie, aż po najwyższe, górne C operowego sopranu.

Nowoczesne wzornictwo

Round Metallic | Zaokrąglone minimalistyczne wzornictwo

Minimalistyczny design serii JU6800 to wysokiej klasy bardzo wąska ramka, metalizowane wykończenie w kolorze Dark Titan i smukła podstawa w kształcie litery T, która unosi ekran w powietrzu. Telewizor JU6800 to dzieło sztuki, w każdym calu.
Internet bezprzewodowy

Koniec z bałaganem. Dzięki wbudowanej obsłudze WLAN, możesz połączyć się z internetem bez zbędnych kabli i urządzeń zewnętrznych. Niech nic nie psuje atrakcyjnego wzornictwa Twojego telewizora.
4 wejścia HDMI i 3 USB

Dzięki dużej ilości portów bez problemu podłączysz soundbar, konsolę i inne urządzenia - telewizor Samsung przekształci Twój salon w multimedialne centrum rozrywki.

Smart Hub - Łatwy dostęp do najnowszych filmów, seriali i dedykowanych aplikacji

Kupując telewizor Samsung uzyskujesz łatwy dostęp do aplikacji, w tym dedykowanych tylko na platformę Samsung. Od dzisiaj nie potrzebujesz już dodatkowego dekodera. Wszystko sprowadza się do pytania, jaką teraz wybrać aplikację.[1]
  • Ekskluzywna aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K UHD, stale poszerzająca swoją ofertę.
  • Wyjątkowe produkcje "na żądanie", także w jakości UHD. Wybieraj między wieloma internetowymi dostawcami, w dowolnym czasie i twórz własny program telewizyjny.
  • Oglądaj filmy, teledyski, a nawet filmy IMAX 3D. Skorzystaj z dostępu do kilkunastu tysięcy tytułów, w tym części całkowicie za darmo!
  • Panel gier oferuje dostęp do ekscytującej rozrywki dla użytkowników w każdym wieku i stopniu zaawansowania - wszystko dostosowane do ekranu wysokiej rozdzielczości.
Lepszy start dnia ze Smart TV - Przegląd najważniejszych informacji

Wyobraź sobie lepszy początek dnia: telewizor Samsung uruchomi dowolny kanał w chwili, gdy włączy się alarm w Twoim telefonie, a następnie wyświetli na ekranie wybrane przez Ciebie, niezbędne informacje – kalendarz dnia, prognozę pogody, zegar. Wszystko na dużym ekranie, gdy Ty szykujesz się do wyjścia. Dobre wejście w nowy dzień dzięki funkcji Briefing on TV.[2]
Łatwe i szybkie współdzielenie treści urządzeń mobilnych z telewizorem

Samsung oferuje kilka możliwości udostępniania treści pomiędzy urządzeniami mobilnymi a telewizorem:
  • Screen Mirroring – przenoszenie ekranu urządzeń mobilnych wprost na duży ekran Twojego telewizora. Oglądaj wygodnie zdjęcia, filmy, prezentacje… co tylko zechcesz.
  • Quick Connect - Twój telewizor Samsung nawiąże połączenie ze smartfonem umieszczonym w pobliżu, wówczas na wyświetlaczu pokaże się ikona. Kliknij w nią i… gotowe! Możesz przesyłać treści bez dodatkowych aplikacji i ustawień.
  • Najnowsza aplikacja Samsung SmartView 3.0 pozwala na sterowanie smartfonem zamiast pilota do TV i przesyłanie treści z urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Nowa aplikacja typu MultiScreen umożliwia używanie aplikacji z Twojego smartfona na dużym ekranie, poszerzając możliwość szybkiego dostępu do wszystkich Twoich ulubionych multimediów i funkcji. [3][8]
Płynne działanie i dzielenie ekranu - nie przegap nic z rozrywki

Przełączaj się pomiędzy telewizją, a filmami z internetu tak płynnie, jakbyś tylko zmieniał kanał, lub oglądaj równocześnie 2 różne programy na podzielonym ekranie (funkcja MultiLink Screen). Kiedy zechcesz kontynuować oglądanie filmu online, Samsung Smart TV wznowi go dokładnie w tym momencie, w którym przerwałeś swój seans.[4]
Intuicyjne menu nawigacyjne u dołu ekranu

Przyjazne w użyciu menu Smart TV to szybki, płynny i intuicyjny dostęp do treści dostępnych na Twoim telewizorze. Jedno wciśnięcie przycisku i lista ikon u dołu ekranu pokazuje dostępne programy TV, aplikacje i inne źródła, ułożone w kolejności od najczęściej wybieranych. Smart, prawda?
Szybki i łatwy dostęp do ulubionych treści na USB

Po prostu podłącz przenośną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz też nagrywać programy telewizyjne.[7]
[1][3][6] Dostępne opcje wyboru mogą być różne w zależności od konkretnego modelu TV. Ekran pokazuje kanały dostępne tylko przez Internet. Wymagane połączenie internetowe. Mogą mieć zastosowanie opłaty za transfer danych, subskrypcję lub inne wymagane przez operatorów. Zakres użycia może być przedmiotem umów ze stronami trzecimi. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach. 
[2] Wymagane połączenie internetowe. Funkcje dostępne tylko z wybranymi modelami telewizorów i urządzeń mobilnych. 
[4] Obraz na ekranie jest tylko symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach. Telewizor wyświetli ostatnio oglądany kanał. Funkcja jest kompatybilna tylko z wybranymi modelami telewizorów i urządzeń mobilnych. Dostępne opcje wyboru mogą być różne w zależności od konkretnego modelu TV. 
[5] Wymagane połączenie z internetem. Funkcja Sterowanie Głosem może być niedostępna w niektórych językach, dialektach i regionach. Działanie Sterowania Głosem zależy od języka, dialektu, wymowy i głosu użytkownika oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. 
[7] Obraz na ekranie jest tylko symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Obsługiwane formaty to m.in. AVI, ASF, MP3, JPEG i inne. Pełna lista dostępna w instrukcji obsługi. 
[8] *Quick Connect - dostępny dla flagowych produktów serii GALAXY i Samsung TV 2015. **Samsung SmartView 3.0 - dostępna od sierpnia 2015 także dla pozostałych modeli GALAXY, urządzeń na systemie operacyjnym Android oraz iPhone’ów.
Smart TV na nowej platformie Tizen | Więcej, szybciej, łatwiej

Od 2015 r. telewizor Samsung bazuje na systemie operacyjnym TIZEN - więcej możliwości wyboru, zintegrowanej rozrywki, a wszystko poprzez bardziej intuicyjny dostęp do zawartości.
Procesor czterordzeniowy | Doskonała płynność wykonywania zadań

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi telewizor charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Płynnie obsłuży kilka zadań jednocześnie, co przekłada się na szybkość ich wykonania i większą płynność obrazu.

Porównanie linii telewizorów Samsung

Rekomendowane produkty

Idealne dopełnienie
Samsung UHD & Samsung Soundbar

Samsung Soundbar to system audio stworzony, by uzupełniać działanie Twojego telewizora. Podłączając go bezprzewodowo do Samsung TV uzyskasz pełną moc wysokiej jakości dźwięku, w samym centrum Twojego salonu. Dzięki współgrającej, eleganckiej linii i spójnej kolorystyce, urządzenia stworzą stylistyczną jedność i harmonijnie wpasują się w otoczenie.

Warto wiedzieć

Co to jest "efekt opery mydlanej" w telewizorach nowej generacji?
Niektórzy użytkownicy nazywają za ostry obraz efektem opery mydlanej inni porównują go do nagrań z tanich, amatorskich kamer. Efekt wyostrzenia, biorący się ze wielokrotnienia wyświetlanych klatek, świetnie oddaje detale w wydarzeniach sportowych czy grach wideo, ale niektórym może przeszkadzać przy oglądaniu filmów. Efekt ten łatwo można wyłączyć poprzez zmianę ustawień telewizora.

Czym różnią się telewizory Flat od Curved?
Ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung umożliwia uzyskanie większej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości między oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz skutecznie skupia uwagę i sprawia, że widz ma wrażenie, iż znajduje się w środku wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje również problem światła odbijanego od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.

Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Dobierając telewizor UHD nie należy obawiać się, że telewizor będzie dominował we wnętrzu lub że odległość od ekranu nie będzie wystarczająca.
Dzięki rozdzielczości obrazu Ultra HD 4K, można siedzieć dużo bliżej większego ekranu, ciesząc się wyjątkową jakością detali.
Przy rozdzielczości UHD 4K liczba szczegółów widocznych na ekranie jest czterokrotnie większa niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać więc naturalny obraz.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem