Regulamin Newslettera

REGULAMIN NEWSLETTERA

 1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Portal www.dziobacz.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy zapoznać się z niniejszym regulaminem.
 2. Do korzystania z usługi niezbędny jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.
 3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu użytkowników o promocjach, konkursach wydarzeniach, nowościach Portalu www.dziobacz.pl poprzez okresowe wysłanie przez Administratora Portalu treści drogą elektroniczną, w tym informacji handlowych.
 4. W celu skorzystania z usług newslettera niezbędna jest zgoda użytkownika na jego otrzymywanie.
 5. Administrator Portalu zobowiązuje się do nieudostępniania powierzonych mu adresów e- mail podmiotom trzecim.
 6. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z usługi wysylając maila do Administratora lub poprzez kliknięcie w odpowiednio skonstruowany i opisany link, załączony do każdego newslettera.
 7. Usuniecie adresu e-mail z bazy adresowej newslettera następuje niezwłocznie po wpłynięciu rezygnacji i jest potwierdzone komunikatem dostarczonym na adres e-mail.
 8. Administrator Portalu zastrzega sobie prawo do przesyłania za pomocą newslettera a także jako osobne maile:
  • reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., nr 144, poz. 1204 ze zm.) na konto e-mail użytkownika,
  • informacji o czasowym wyłączaniu usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względu technicznych,
  • zmian w niniejszy regulaminie, oraz regulaminie Portalu www.dziobacz.pl,
  • informacji o przerwach, w tym przerwach technicznych Portalu www.dziobacz.pl
  • innych informacji związanych z działalnościa ortalu, w tym o wybranych przez siebie ofertach.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do całkowitego wyłączenia newslettera za wcześniejszym powiadomieniem o tym fakcie użytkowników z niego korzystających za pomocą wiadomości wysłanej na wskazanych przez nich adres e-mail.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Rozumiem